Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych książkach i numerach Nexusa w naszym sklepie, wpisz w poniższym polu adres e-mail, na który mają one być wysyłane, i kliknij przycisk „wyślij”.

Ostatnio dodana

„Zaginiona księga Enki”

Książki » Zecharia Sitchin

Cena:36.00
Cena zawiera koszt przesyłki
(Nie zawiera kosztu pobrania)

 

Zecharia Sitchin
Zaginiona Księga Enki

Wydawnictwo Prokop

 

Sumeryjskie gliniane tabliczki, starożytne biblioteki świątynne i opowieści biblijne tworzą kanon przekazów pisanych mówiących o sprawach bogów i ludzi. Księga Enki, odtworzona piórem znakomitego amerykańskiego sumerologa i znawcy starożytnego Bliskiego Wschodu, jest niezwykle prawdopodobną rekonstrukcją spuścizny duchowej Enki, jednego z bogów Sumeru, a naprawdę istoty przybyłej na Ziemię z Nibiru, hipotetycznej dwunastej planety Układu Słonecznego.

W pradawnych czasach atmosfera nibirańska ulegała coraz większemu zniszczeniu, zagrażając życiu na tej planecie. Jej mieszkańcy wyruszyli więc w Kosmos na poszukiwanie złota, pierwiastka mogącego zapobiec katastrofie, i w końcu dotarli na Ziemię – na długo przed pojawieniem się na niej gatunku Homo sapiens. Wylądowali w południowej Mezopotamii, gdzie za ich sprawą narodziła się później cywilizacja Sumeru, która wywarła decydujący wpływ na dzieje i kulturę ludów naszej planety.

 

Dodatkowe dane
ISBN978-83-86096-68-3
Oprawamiękka
Liczba stron284
Wymiary [mm]205 x 144
Miejsce wydaniaWarszawa
Rok wydania2009
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com